אימון משפחתי

תהליך 'אימון להצלחה בלימודים' מורכב משני מעגלי אימון משלימים:
א. אימון ההורים ליצירת ויישום אסטרטגיה וגישה חינוכית המתאימה למי שאתם כהורים, יישום השיטה הנכונה שתתמוך את ילדיכם להצלחה, הן ביצירת קשרים ויחסים חברתיים להובלה בחברת הילדים והן בהצלחה בלימודים. אתם לא רק הורים מטפלים ואוהבים אלא גם 'מנטורים' של ילדיכם - מורי הדרך.
ב. אימון הילדים להצלחה - ע"י פיתוח הכישורים והיכולות האישיות הטבעיות של הילד הבאים לידי ביטוי מעשי ברכישת 'ארגז כלים' יישומי ביותר להצלחתם בחברה ובלימודים.
בסיס תכנית האימון בא לידי ביטוי בהגברת מודעות הילד לגבי הדברים בעלי הערך הטמונים בו ובכישרון הטבעי שיש לו. הנחת העבודה שלי אומרת שבכל ילד ישנם כשרונות טבעיים שמשום מה עדיין לא באו לידי ביטוי על פני השטח.
הרבה ילדים כבר מאמינים למה שאומרים אחרים עליהם, כמו למשל שהם 'לא שווים'.
כך נוצר בעצם 'כדור שלג' של דעות שיפוטים והערכות של המורים, חבריהם וגם של המשפחה.
כיוון שילד תמיד נמצא תחת פיקוח ובקרת המבוגרים והסביבה, והוא לפעמים טועה, או נכשל או מועד - הסביבה מיד מדווחת לו על כך. ואם הוא ילד שובב או לא מרוכז, מפוזר, הוא עלול לספוג הרבה הערות על התנהגותו. בשלב מסויים הילד יוצר לעצמו דימוי עצמי המושפע מהדעות השיפוטים והביקורות, ולא תחושת ערך עצמית פנימית המבטאת את יכולותיו האמיתיות.
וזה כמובן משפיע על הרגשותיו, מחשבותיו, הבאות לידי ביטוי גם בהתנהגותו וגם בתוצאותיו.....
במפגשים עמי, בשלב הראשון, אני מאמנת את הילד להכיר ולגלות את הערך העצמי שלו ("הזהב שלו").
בשלב השני בתהליך וכתולדה של גיבוש תודעת הערך העצמי, מתחיל תהליך התפתחותי מרגש של ביטוי הכישורים והיכולות שהיו רדומים, ובשלב המתקדם מתאמן הילד על יוזמה ומוביליות ביצירת יחסים, תקשורת אפקטיבית עם סביבתו.
תהליך מקביל עוברים ההורים.
אנו רואים באופן הבהיר ביותר כיצד שינוי דפוסי החשיבה משפיע באופן מאד חיובי על כל מעגלי החיים שלהם: זוגיות, משפחה, עבודה, הורות.

אימון להצלחה בלימודים

לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים

אנא הזן את השם שלך.
אנא הזן מספר טלפון תקין.
אנא הזן הודעה.
צור עמי קשר עונה בשמחה