נעים להכיר - דבורה גלעד

מטפלת - מחנכת - מנחה - מאמנת אישית

היי, שמי דבורה גלעד ואני מאמנת להתמודדות מוצלחת עם הפרעת קשב ופעלתנות יתר.
אני עוזרת להורים, לילדים ולמבוגרים להצליח ליצור תקשורת טובה יותר, להתמודד בהצלחה עם סוגיות אופייניות לקהילת הקשב. אני עוזרת לילדים וגם למבוגרים להרגיש בטוחים יותר, נינוחים יותר, יעילים יותר, שתהיה להם חוויה שיש להם שליטה על החיים שלהם ושהם מצליחים להתנהל באופן מיטבי.

הניסיון שלי לימד אותי לחבר בין נקודות - בין הורים לילדים, בין מורים להורים, בין הורים ילדים ומורים וביני לביני.
הניסיון והידע שלי של 43 שנה בתחום החינוך מתוכן 23 שנה בתחום האימון למדו אותי להקשיב, לדבר בגובה העיניים, ליצור רוגע, אמון וביטחון ולהוביל ילדים ומבוגרים להצלחה.

מה אני בעצם עושה?

בעבודה שלי אני מלמדת את הלקוחות שלי שיטות פשוטות להתנהלות יעילה, לניהול הזמן שלהם, לניהול הרגשות שלהם, האימפולסיביות והתנועתיות. מלמדת אותם שיטות להרגיש טוב יותר עם עצמם.
וכל זה כדי שהביטחון שלהם (גם מבוגרים וגם ילדים) יתחזק, כדי שהם יצליחו לשתף פעולה עם דרישות חינוכיות או דרישות מערכתיות, כדי ליצור אווירה טובה בבית ושתהיה חוויה של צמיחה והתקדמות.

הניסיון שלי מכיל מפגשים עם עשרות הורים וילדים ומבוגרים שחווים קשיים ברמה היומיות, מרגישים מתוסכלים וחסרי אונים ולא מוצאים את הדרך.
לכן, החלטתי ליצור קורס דיגיטלי להורים בו אני מלמדת את הלקוחות שלי שיטות פשוטות להתנהלות יעילה, לניהול הזמן שלהם, לניהול הרגשות שלהם, האימפולסיביות והתנועתיות.
אני מלמדת אותם שיטות להרגיש טוב יותר עם עצמם. וכל זה כדי שהביטחון שלהם (גם מבוגרים וגם ילדים) יתחזק, כדי שהם יצליחו לשתף פעולה עם דרישות חינוכיות או דרישות מערכתיות, כדי ליצור אווירה טובה בבית ושתהיה להם חוויה של צמיחה והתקדמות, מימוש והגשמה!

אני נשואה ואמא ל-4 ילדים וסבתא ל-3 נכדים מקסימים. במקצועי אני נושאת שני כובעים: מנחת קבוצות ומאמנת אישית משנת 2000, במגוון רחב של קהילות מרתקות ומאתגרות, עם קהל מגוון, צעיר ובוגר, נשים וגברים.

מיקוד האימון האישי שאני בחרתי להתמקד בו הוא אימון להפרעת קשב. גם במעגל המשפחתי, גם במעגל העבודה, גם מול ילדים וההורים שלהם, וגם מול אנשים בוגרים, עצמאיים או שכירים, נשים וגברים. ואני מאד מאד אוהבת את מה שאני עושה ופעילה בו.

למרכז האימון באשקלון, מגיעים אנשים, צעירים ובוגרים, הרוצים ליצור שינוי בר-ערך בחייהם ומתקיימות בו סדנאות במיקוד תעסוקתי ובמיקוד ניהול עצמי, ומפגשי העשרה בנושאים שונים. בנוסף פועלות במרכז קבוצות אימון אישי (אימון אישי בקבוצה) לעצמאיות הצמאות לקשב.

למרכז מגיעים גם הורים וילדים המחפשים פתרונות ודרכים יעילות להתמודד עם קשיים יומיומיים, ורוצים מאד למצוא דרך להצלחה, בתחום החברתי, הלימודי והרגשי.

להיות עצמאית

23 שנות עשייה עצמאית במרחב האימון וההנחיה למדו אותי על נושאים שלא היה לי מושג בהם: על שיווק, על פרסום, על המדיה, על מטרות עסקיות, על התנהלות עסקית, על תקשורת יעילה ואפקטיבית, על אסרטיביות, על כך שכדי שאשיג את מה שאני רוצה אני נדרשת להיות על המגרש, להיות פעילה, להיות ביוזמה.
בתוך זה יושבת לה התמודדות עם תסכולים, אכזבות, רפיון, בדידות. תחושות לא נעימות ובוודאי לא מקדמות. גם אתן למדתי להתמודד.
כשנחבר את כל החוויה הזו עם הפרעת קשב נקבל קרוסלה שמסתובבת מהר מהר ואת בקושי מצליחה לנשום. מהמקום הזה אני מאמנת עצמאיות לקשב, לנשימות ולפעילות עם חיוך אהבה ותוצאות.

דבורה גלעד - מאמנת אישית

רוצה לקבל יותר פרטים על השירותים שאני נותנת?

השאיר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם

אנא הזן את השם שלך.
אנא הזן מספר טלפון תקין.
אנא הזן הודעה.

תעודות מקצועיות